O firmie

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Firma STEUER ACS jest producentem nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów automatyki HVAC, począwszy od indywidualnych układów nadzorujących pracę pojedynczych centrali klimatyzacyjnych do w pełni zintegrowanych systemów sterowania rozległymi instalacjami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi.

Produkowane przez nas nowoczesne i niezawodne układy automatyki współpracują ze wszystkimi rodzajami dostępnych na rynku central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zapewniając perfekcyjną regulację, optymalny komfort, niskie zużycie energii oraz znacznie zredukowane koszty montażu, uruchomienia i eksploatacji.

Proponujemy rozwiązania otwarte na integrację z systemami zarządzania budynku BMS, wykonujemy wizualizację systemu umożliwiającą zdalny monitoring.

Współpracujemy obecnie z kilkunastoma firmami specjalizującymi się w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ciepłowniczych.

Jesteśmy gotowi do przygotowania dla Państwa kompleksowych ofert w zakresie instalacji HVAC, a także projektowania i prefabrykacji automatyki kontrolno-pomiarowej, urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ciepłowniczych.

Proszę o przesyłanie zapytań ofertowych na adres:

STEUER ACS - BIURO HANDLOWE PÓŁNOC

polnoc@steueracs.pl

+48 507 601 434

STEUER ACS - BIURO HANDLOWE POŁUDNIE

poludnie@steueracs.pl

+48 516 031 585

Zapraszamy do współpracy.